Oferta

Portfolio przeglądamy tylko na pełnym ekranie -klawisz F11 !

 

ZAPRASZAM DO PRZESŁANIA ZAPYTANIA OFERTOWEGO Z ZAKLADKI ''KONTAKT''; W ODPOWIEDZI OTRZYMACIE BOGATY KATALOG PDF.

 

Witamy na naszej stronie. Jeś›li szukacie Pań„stwo zwykł‚ych fotek i ujęć‡ filmowych o znikomej wartości estetycznej i technicznej, to niestety nie speł‚nimy Państwa oczekiwań„. Film i Fotografia to dwie odrębne dziedziny sztuki, gdzie wiedza i talent muszą… iść‡ w parze aby otrzymać wyjatkowy materiał z tak pię™knego dnia jakim jest dzień Waszego Ś›lubu, chrztu Państwa dziecka lub innej uroczystości. Nasz klient to osoby świadome piękna, szukające prawdziwych ujęć artystycznych, przesyconych pięknem i emocjami chwili. Co nas wyróżnia ? Jednym słowem TALENT I BLISKO DZIESIĘCIOLETNIE DOŚWIADCZENIE czyli coś o co trudno powszechnie !

 

Nic nie zastąpi wiarygodnych opinii innych, więc i my takowe mamy w zakładce ''opinie''.

 

W 80% zajmujemy się sferą ślubną, pozostałe 20% to chrzty i osiemnastki.

 

Każdy kto miał kontakt z naszym zespołem,wie iż jesteśmy osobami uczciwymi, godnymi zaufania, dokładnymi i pełnymi pasji w tym co robią, włącznie  ze sporym potencjałem artystycznym. Czy trzeba czegoś więcej ;) ?

 

Najnowsze sesje i aktualności zawsze w zakładce ''BLOG''

Kim jest profesjonalny fotograf ślubny i operator kamery ? To osoba dysponująca sprzętem najwyższej jakosci o doświadczeniu, wiedzy i talencie artystycznym pozwalającym na wybór wsród klientów i pracę tylko z tymi, z którymi chce się współpracować.

 

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą prosimy o wcześniejszy, minimum półroczny kontakt.

 

© Copyright 2019 by najlepszewesele.com.pl projektowanie stron www